صفحه نخست / اخبار شهر / مانور آتش نشانی در بیمارستان شهید بهشتی اردستان 👈با توجه به لزوم آشنایی پرسنل و انتظامات بیمارستان با اصول آتش نشانی و اقدامات لازم در زمان مواجهه با حوادث مرتبط با حریق، دوره آموزشی عملی اینگونه حوادث در بیمارستان شهید بهشتی اردستان با حضور نیروهای فعال #آتش_نشانی، #هلال_احمر اردستان و #اورژانس برگزار شد.

مانور آتش نشانی در بیمارستان شهید بهشتی اردستان 👈با توجه به لزوم آشنایی پرسنل و انتظامات بیمارستان با اصول آتش نشانی و اقدامات لازم در زمان مواجهه با حوادث مرتبط با حریق، دوره آموزشی عملی اینگونه حوادث در بیمارستان شهید بهشتی اردستان با حضور نیروهای فعال #آتش_نشانی، #هلال_احمر اردستان و #اورژانس برگزار شد.

مانور آتش نشانی در بیمارستان شهید بهشتی اردستان
👈با توجه به لزوم آشنایی پرسنل و انتظامات بیمارستان با اصول آتش نشانی و اقدامات لازم در زمان مواجهه با حوادث مرتبط با حریق، دوره آموزشی عملی اینگونه حوادث در بیمارستان شهید بهشتی اردستان با حضور نیروهای فعال #آتش_نشانی، #هلال_احمر اردستان و #اورژانس برگزار شد.

درباره مدیر سایت

خبر تصادفی

حضور شهرداران و بخشداران و مدیران عامل شرکت تعاونی شهرستانهای اردستان و نطنز در شهرداری بادرود 🔻تشکیل جلسات دوره ای تصمیم گیری در خصوص جانمایی محل دفن و بازیافت زباله در راستای ثبت شرکت پسماند مشترک شهرستان اردستان و نطنز.

حضور شهرداران و بخشداران و مدیران عامل شرکت تعاونی شهرستانهای اردستان و نطنز در شهرداری ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − = 14