صفحه نخست / اخبار شهر / بیانیه شهرداری اردستان به مناسبت ۲۲ بهمن و چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی

بیانیه شهرداری اردستان به مناسبت ۲۲ بهمن و چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی

انقلاب اسلامی ایران یادآور اراده، ایستادگی و مجاهدت ملتی خدا جو و استقلال طلب است که با پیروی از امام خمینی (ره) در مقابله با ظلم و جور رژیم طاغوت و شاهنشاهی در بهمن سال ۱۳۵۷ به ثمر نشست و نگاه تمام جهانیان را به سمت خود معطوف کرد.

🌹 این انقلاب میراث گرانبهایی است که به استعانت از پروردگار و ائمه اطهار علیهم اسلام در امتداد حرکت حق طلبانه حماسه با شکوه کربلا و یادآور روحیه آزادی خواهی حضرت سید الشهدا (ع) رخ داد و اکنون همه ملت ایران پس از گذشت ۴۰ سال پای آن با ایثار جان و مال ایستاده اند و نگذاشته اند تا چنگال دشمنان قسم خورده این نظام مقدس، خدشه ای به اتحاد ملت وارد کنند.
🌹 یقینا پایه اساسی این انقلاب، مردم شریف ایران اسلامی هستند که همواره در همه عرصه ها علی رغم وجود تمامی مشکلات اقتصادی و معیشتی پشتیبان این نظام، انقلاب و رهبر فرزانه خود حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) بوده اند و این بار نیز در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی برای پاسداشت از این میراث گرانبها در روز ۲۲ بهمن ماه، پر شور و متحدتر از قبل، حاضر خواهند شد و از آرمان های امام خمینی (ره) و شهدای گلگون کفن انقلاب اسلامی در تمامی ایام از ۸ سال جنگ تحمیلی تا مدافعین حرم دفاع خواهند کرد.
🌹 بنابراین شهرداری اردستان ضمن تبریک مجدد ایام الله دهه فجر و چهلمین بهار پیروزی به محضر ملت بزرگ ایران؛ همه آحاد مردم، پرسنل خدوم و شریف شهرداری را به شرکت وسیع و همه جانبه در راهپیمایی استکبار ستیز ۲۲ بهمن دعوت می کند.

 

 

درباره مدیر سایت

خبر تصادفی

حضور شهرداران و بخشداران و مدیران عامل شرکت تعاونی شهرستانهای اردستان و نطنز در شهرداری بادرود 🔻تشکیل جلسات دوره ای تصمیم گیری در خصوص جانمایی محل دفن و بازیافت زباله در راستای ثبت شرکت پسماند مشترک شهرستان اردستان و نطنز.

حضور شهرداران و بخشداران و مدیران عامل شرکت تعاونی شهرستانهای اردستان و نطنز در شهرداری ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 1 = 3