صفحه نخست / اخبار شهر / فرماندار شهرستان اردستان گفت: فاستونی اردستان رسما به نام بانک سپه شد و در طی هفته اینده وارد فرایند مذاکره و فروش کارخانه به سرمایه گذاری که شناسایی شده است خواهیم شد

فرماندار شهرستان اردستان گفت: فاستونی اردستان رسما به نام بانک سپه شد و در طی هفته اینده وارد فرایند مذاکره و فروش کارخانه به سرمایه گذاری که شناسایی شده است خواهیم شد

فرماندار شهرستان اردستان گفت: فاستونی اردستان رسما به نام بانک سپه شد و در طی هفته اینده وارد فرایند مذاکره و فروش کارخانه به سرمایه گذاری که شناسایی شده است خواهیم شد.

حمید رضا تأملی در مراسم جشن انقلاب در مسجد روستای تلک آباد زواره با بیان اینکه اردستان با همه قابلیت ها و توامندی هایی که از ان سراغ داریم بخصوص در حوزه نیروی انسانی کمتر وزارت خانه و دستگاه ملی است که افرادی از اردستان در رده های مختلف در آن مسئولیت نداشته باشد افزود: با حمایت نماینده مردم شهرستان در مجلس از برنامه های در دست اقدام چشم انداز پیش رو و افق اردستان روشن است.

وی با بیان اینکه در زمینه کارخانه فاستونی که به عنوان برند ملی شهرستان از سال ۹۳ تعطیل شده بود با کمک نماینده محترم اقدامی را شروع کردیم و به مردم در هفته دولت قول دادیم که تا پایان سال خبرهای خوشی خواهیم داشت خاطرنشان کرد: امروز نماینده بانک سپه با حضور در دفترخانه اسناد رسمی سند مالکیت کارخانه را امضا و فاستونی اردستان به نام بانک سپه شد.

فرماندار اردستان افزود: هفته اینده وارد فرایند مذاکره و فروش کارخانه خواهیم شد و سرمایه گذار ان هم شناسایی شده است که اگر در مسیر بروکراسی اداری به مشکلی برنخوریم تا پایان سال واگذری را به سرمایه گذار خواهیم داشت و یک سوم مطالبات کارگران نیز پرداخت خواهد شد.

تأملی با اشاره به اینکه از سوله های چینی گستر به عنوان نماد شکست صنعت اردستان یاد می کردند و اقداماتی را شروع کردیم به صورت واحد و با انسجام مسئولان و در این راستا سرمایه گذاری را شناسایی کردیم که ۱۲ سوله را که متعلق به بانک ملی است صنعتی را در ان استقرار دهیم افزود: این کار پیچیدگی های اداری خاصی داشت و امروز مصوبه شورای عالی بانک ملی در جهت فروش این سوله ها به استان اصفهان ابلاغ شده است و در روز های آینده شاهد فعال شدن صنعت جدیدی در شهرستان خواهیم بود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه امروز بخش قابل توجهی ازشهرستان های استان اصفهان با رشد تعدیل نیرو و بیکاری مواجه بودند تصریح کرد: نرخ تعدیل ما نسبت به سال قبل منفی شده و امار بیمه شده نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

تأملی با بیان اینکه فرهنگ کار در اردستان اساسا مشکل دارد و افراد عمدتا دنبال مشاغل رانندگی، نگهبانی و اداری هستند و این نگاه را باید تغییر داد خاطرنشان کرد: با مسئولین ستاد اجرایی بنیاد برکت وارد مذاکره شدیم تا با مکانیزم هایی که بنیاد برکت تعریف می کند در طی فرایند یک ساله ۵۰۰ شغل در اردستان ایجاد شود.

وی در ادامه با بیان اینکه حرکت کردن در اردستان و کار کردن همانند یک مسابقه دو با مانع است که باید از موانع عبور کرد ولی این موانع صعب العبور نیست تصریح کرد: منتهی در این مسیر خورده شیشه وجود دارد که این خورده شیشه موضوع مسابقه نیست ولی سرعت کار را می گیرد و عمده این خورده شیشه ها به مسائل قدیمی فرهنگی، سیاسی و اجتماعی منطقه شامل عدم اتحادهایی که بعضا وجود دارد، اختلافات قدیمی مناطق مختلف و حافظه تاریخی که در ذهن مردم از اتفاقات گذشته است برمی گردد.

تأملی با بیان اینکه یک عده از افراد به اسم سیاسیون در شهرستان مدام موج ناامیدی را تزریق می کنند و دچار سندروم بهانه های بنی اسرائیلی شدیم افزود: همه اقدامات نتیجه تعامل بین بخشی است و هیچ کس نمی تواند بگوید یک کاری را به تنهایی انجام دادم.

درباره مدیر سایت

خبر تصادفی

حضور شهرداران و بخشداران و مدیران عامل شرکت تعاونی شهرستانهای اردستان و نطنز در شهرداری بادرود 🔻تشکیل جلسات دوره ای تصمیم گیری در خصوص جانمایی محل دفن و بازیافت زباله در راستای ثبت شرکت پسماند مشترک شهرستان اردستان و نطنز.

حضور شهرداران و بخشداران و مدیران عامل شرکت تعاونی شهرستانهای اردستان و نطنز در شهرداری ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

29 + = 30