صفحه نخست / اخبار شهر / حیدری شهردار اردستان : افرادی که مسئولیت بسط خبر را برعهده دارند باید بدون حاشیه و فارغ از جناح و حزب گرایی به بیان حقایق در راستای پیشرفت و تعالی شهرستان بپردازد.

حیدری شهردار اردستان : افرادی که مسئولیت بسط خبر را برعهده دارند باید بدون حاشیه و فارغ از جناح و حزب گرایی به بیان حقایق در راستای پیشرفت و تعالی شهرستان بپردازد.

محسن حیدری شهردار اردستان در گفتگو با روابط عمومی در حاشیه حضور وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات در شهرستان و عدم اطلاع رسانی مناسب از موارد راهبردی مطرح شده توسط ایشان اعلام داشتند متاسفانه برخی اهالی خبر و اندیشه شهرستان با ایجاد جو روانی و تفرقه و با دریافتهای غیرمتعارف نسبت به ایجاد خبر اقدام می نماید و جمود فکری و تفکرات سنتی این افراد باعث خود تحریمی و عدم اطلاع رسانی مناسب گردیده اند این گونه تفکرات تکنوکراتی و و با شاکله تصمیم گیری سنتی به همراه محافظه کاری در راستای پیدا نمودن سکوی پرش و قدرت به همراه بحث دزدی هویتهای فردی از افراد مسئول و ناآگاهی جوعمومی از اتفاقات پیرامونی شهر و شهرستان باعث عدم تعالی جامعه شده است و این افراد متاسفانه نه از حضور وزرا و نه از بیان درست علما طرفی نمیبندند بلکه باعث صدمه به تعالی و ترقی نیز میگردند و این است چهره واقعی افراد بلندگوی خبرساز منفعت نگر.
حیدری در پایان اظهار داشتند باید همه با هم همراستا در جهت توسعه شهر و شهرستان گام برداشت نه منافع شخصی را در نظر گرفت . این موضوع چه به شخصیت خود فرد یا اجیر شدگی افراد وابسته میتواند باشد.
ضمنا حیدری اعلام نمودند به ایشان توصیه میکنم به آموزش و صبر و تعقل که لازمه امر اطلاع رسانی است و این دوربینهای اهدایی برای پیشرفت جامعه است و ایجاد سرمایه اجتماعی نه اهداف فردی و جناحی.

درباره مدیر سایت

خبر تصادفی

رنگ آمیزی خط کشی عابر پیاده خیابان ها و معابر اصلی شهر همزمان با بازگشایی مدارس

رنگ آمیزی خط کشی عابر پیاده خیابان ها و معابر اصلی شهر همزمان با بازگشایی ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 1 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.