صفحه نخست / اخبار شهر / اردستان پیشتاز طرحهای بازآفرینی در سطح کشور است

اردستان پیشتاز طرحهای بازآفرینی در سطح کشور است

 محسن حیدری شهردار اردستان: بازآفرینی بافتهای ناکارآمد شهری به عنوان یکی از پنج محور مدنظر ستاد ملی از اولویتهای مدیریت شهری است.


🔻محسن حیدری در بازدید از طرح پیشتاز بازآفرینی شهری در اردستان و استان اعلام نمودند پنج محله و محور در شهر اردستان برای این منظور در نظر گرفته شده است که تا سال ۱۴۰۰ اجرا خواهد گردید.
(امسال دو محله از ۲۷۰ محله مدنظر طرح در سطح کلان متعلق به اردستان است.)
🔻شهردار اردستان محلات مورد نظر عبارتند از محله ابالی و محال(مسجد جامع)،محله مون(قنات دو طبقه)،محله راهمیان(مسجد خسرو)،محله کبودان(مسجد ملایعقوب)،محله بازار(محوطه تاریخی بازار و مسجد امام حسن ع) اعلام نمودند.
🔻در ادامه ایشان تاکید نمودند از زمان آغاز مدیریت شهری جدید یازده جلسه هماهنگی در ستاد فرمانداری شهرستان تشکیل شده که همه متولیان در جریان امور میباشند.
🔻ایشان اعلام نمودند پایان مرحله اول فاز اول طرح را پایان شهریور اعلام و آغاز مرحله دوم از مهر ۱۳۹۷ در محله مون خواهد بود.
🔻حیدری اصل و ماده ۵۹ قانون ششم توسعه و دستور اکید ریاست محترم جمهوری را ملاک عمل شهرداری اعلام نموده و اظهار داشتند به دلیل آنکه اردستان پیشتاز این عرصه در سطح ملی و استانی است باید مدیران تلاش بیشتری را برای تحقق این مهم بعمل آورند.
🔻محسن حیدری در پایان ضمن ابراز سپاس و قدردانی از شهروندان و اهالی محلات محدوده های هدف و مسئولین دستگاههای اجرایی شهر بابت همراهی در تحمل سختی ها و مشکلات طرح اعلام داشتند همه باید وظایف ذاتی مشخص شده را اجرایی نماییم و به این طرح به عنوان صرفا یک پروژه نگاه ننماییم وباید بدانیم فرآیند بازآفرینی محدود به نوسازی و بهسازی نیست بلکه به منظور باز زنده سازی و برگرداندن هویت محله محور و ایجاد محله پایدارو زاینده و پیشرو هدف گذاری و اجرای طرح نماییم.

درباره مدیر سایت

خبر تصادفی

آگهی مزایده مرحله دوم و چهارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 3 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.