صفحه نخست / اخبار شهر / عملیات تخریب بافت فرسوده شهری با مشارکت شهرداری

عملیات تخریب بافت فرسوده شهری با مشارکت شهرداری

شهرداری اردستان در تاریخ ۹۶/۰۸/۱۷ جهت تشویق شهروندان و جلوگیری از رشد طولی شهر عملیات تخریب بافت فرسوده شهری را بصورت مشارکتی با هدف بازآفرینی و برندسازی شهری اقدام نمود.

درباره مدیر سایت

خبر تصادفی

حضور شهرداران و بخشداران و مدیران عامل شرکت تعاونی شهرستانهای اردستان و نطنز در شهرداری بادرود 🔻تشکیل جلسات دوره ای تصمیم گیری در خصوص جانمایی محل دفن و بازیافت زباله در راستای ثبت شرکت پسماند مشترک شهرستان اردستان و نطنز.

حضور شهرداران و بخشداران و مدیران عامل شرکت تعاونی شهرستانهای اردستان و نطنز در شهرداری ...

یک دیدگاه

 1. محمد مهدی موسی پور

  سلام خدمت شهردار محترم شهر اردستان

  بنده به همراه خانواده در تاریخ ۱۸ آبان ماه ۹۶ ساعت حدود ۱۸ وارد شهر اردستان شدیم و شب را در شهرستان ماندیم. پسرم آقای محمد مهدی موسی پور که امسال کلاس اول ابتدایی است از چراغانی ورودی شهر و تابلوی قشنگ آن بسیار لذت بردند و به ینده اعلام کردن که بابا، من می خواهم به شهردار جایزه دهم . من هم روز جمعه به بازدید از اماکن تاریخی ( مسجد جامع و قنات دو طبقه ) رفتیم و فرصت حضور در شهرداری را نداشتیم . با توجه به اینکه می دانستیم روز تعطیل است. بنده به پسرم قول دادم خدمت شهردار محترم اطلاع رسانی کنم.

  لذا در سایت شماره تماسی از شهرداری نبود و بنده مجبور به ارسال متن فوق از طریق پیام رسان الکترونیک شدم..

  خیلی دوست داشتم پسرم این هدیه را تقدیم می کرد.

  البته جایزه و هدیه محمد مهدی در حد و توان خود ایشان بود . ( جایزه ایشان به شهردار محترم شهر ۳ بستنی و یک عدد چیپس و یک آبمیوه بود ).

  من هم به نوبه خود از شهردار و اعضای محترم شورای شهر اردستان تشکر می کنم .

  موفق و موید باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 1 =